Edirne Atlas Halı

Koleksiyon tarzı ile serilerini oluşturan Atlas Halı tasarımları görmeye değerdir. Edirne Atlas Halı bulabileceğiniz yerlerin başında Ser Halı mağazaları gelmektedir. Ser Halı mağazalarında yer alan Atlas Halıların özellikleri saymakla bitmez. Atlas Halı, sıvı iticilik özelliği sayesinde kolay kolay leke tutmaz. Herhangi bir şey düştüğünde hemen temizlediğinizde eğer leke kaldıysa üzülmeyin. Halınızı güneşe koyun ve lekelerin gittiğini göreceksiniz. Ayrıca Atlas Halı doğası gereği iletkenlik özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde vücudunuzdaki zararlı elektrikleri çeker ve stres düzeyinizin azalmasını sağlar. Tüm bunlardan da anlaşılacağı üzere halı çok fazla işlev kazanmıştır. Özellikle toz tutma oranının diğer halılardan çok daha düşük olduğu bilinmektedir. Peki Atlas Halı özellikleri nelerdir?

Edirne Atlas Halı Özellikleri

Atlas Halının özelliklerinden ilk dikkat çeken; halının kendi kendini temizleyebilme özelliğinin olmasıdır. Halınızda herhangi bir kir veya leke olduğunda halınızın onu zaman içerisinde temizlediğini göreceksiniz. Bunun yanında insan psikolojisine destek sağlayacak iletkenlik özellikleri de bulunmaktadır. Halınız ışık aldığı süre boyunca odanızdaki havanın temizlenmesine katkı sağlar. Işıktan aldığı güç sayesinde oda içerisindeki toksik gazları ve kötü kokuları alıp parçalar. Nem ve suya dayanıklılığı güçlü olup diğer halılardan daha uzun süre dayanır. Halı içerisinde herhangi bir kimyasal ürün kullanılmamış olup, sağlıklı malzemelerden Atlas Halılar üretilmektedir.

Atlas Nano Halının Sağlıklı Olduğunu ve Özelliklerini Onaylayan Kuruluşlar

    • TC. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
    • Bilkent Üniversitesi – UNAM (Kolay temizlenebilirdik özelliği, Işık etkisi ile temizlenebilme testleri ve raporları)

Edirne Atlas Halı Nereden Alınır?

Edirne’ de Atlas Halı almak çok daha rahat. Ser Halı istediğiniz Atlas Halı çeşitlerini ve türlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Üstelik 1973 yılında faaliyete başlamış halı sektörünün öncülerindendir. Ser Halı mağazalarında Atlas Halı, Royal Halı ve Pierre Cardin halılarını da bulabilirsiniz.