BİRLİK LİFE SİTESİ

Uzun süredir, gerek sosyal medyada gerekse Birlik Life içerisindeki komşularımda gördüğüm fakat hiçbir zaman hangi model veya marka olduğunu öğrenemediğim pek çok halı modelini Ser Halı ile keşfettim. Meğer ise o güzel halılar Ser Halı’nın muazzam koleksiyonlarından sadece birkaçına aitmiş. Ser Halı bu konuda gerçekten çok geniş bir vizyona sahip.

Müşteri Yorumu

İŞ BANKALILAR SİTESİ

Ser Halı’dan aldığım ürünler bir haftada teslim edildi. Çok teşekkür ediyorum. Özellikle paketleme ve sevkıyat mükemmel. Nubuk halı görsellerinden daha güzel ve pırıl pırıldı. Başarılarınızın artarak devam etmesini umuyorum.

Müşteri Yorumu

VADİ TEPE EVLERİ

Ser Halı’dan Yunus Bey’e ve Masko Mobilyacılar Sitesi Mağaza 2 çalışanlarına güler yüzlülükleri, misafir perverlikleri ve evimi güzelleştiren halımı seçmemde bana yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Müşteri Yorumu

YEŞİL GÖKTÜRK SİTESİ

Ser Halı’ya halı seçimininde ki yardımlarından ötürü teşekkür ederiz. Seçimi kaliteden yana olan herkese tavsiye ederiz.

Müşteri Yorumu

TEPEKENT VİLLARI

Ser Halı mağazalarında halı seçerken doğru yönlendirmelerinden ve zamanında teslimattan dolayı öncelikle Ramazan bey’e ve tüm SER HALI çalışanlarına teşekkür ederim.

Müşteri Yorumu